18. 11.2015

Výměna baterie u MacBook Retina

Pokud se i vy rozhodujete vyměnit baterii u MacBooku Retina, pomůžeme vám usnadnit rozhodování.

V posledních týdnech se hodně objevují MacBooky, kterým kolabuje baterie. Popř. už dochází jejich kapacita a majitelé musí poměrně často vzhledem k její původní výdrži uvažovat o její výměně, která je ovšem velmi nákladná. Ano, Retiny jsou poměrně drahé stroje a výměna její baterie rovněž. Z důvodu dokonalého přilepení baterií ze spodní části klávesnice, Apple u těchto modelů umožňuje výměnu pouze celého topcase modulu. Ten obsahuje klávesnici, baterii a tzv. “šasí” což je hliníková část “topcase”.

Pokud tedy navštívíte autorizované servisní středisko, bude vás stát výměna u MacBooku Pro Retina u všech modelových řad od 14.000,- do 17.000,- vč. DPH. Tato vyšší cena je způsobena právě výměnou celého topcase modulu, byť má zákazník funkční klávesnici.

Protože víme, co to znamená být skutečné servisní středisko, vyšli jsme vám vstříc a již několik měsíců provádíme výměnu baterie u vašich MacBooků Retina. Jsme pak schopni srazit vaše náklady na minimum za takovou opravu.

Oprava se provádí nahřátím baterie a následným odlepením. Následuje výměna za novou baterii, čištění komponentů a profylaxe zařízení. Váš MacBook následně testujeme a naleštěný vracíme zpět k vyzvednutí.

Pokud baterie není skladem, poskytujeme jako Apple autorizovaný servis výměnu celého topcase modulu. Zde vám vždy ponecháváme prostor a dostáváte od nás na výběr.

Pokud se tedy rozhodnete pro výměn baterie v našem servisu, můžete nás osobně navštívit na pobočce v Praze nebo Brně. Popř. využit jedno z našich sběrných míst nebo doručit MacBook kurýrem či poštou.