Objednávka opravy

 
Potřebujeme od Vás vědět jen pár věcí, abychom mohli začít
 

DŮLEŽITÉ: Odesláním tohoto formuláře a zasláním zařízení nám dáváte najevo, že jste si přečetli a přijali jak naše obecná pravidla a požadavky, tak i naše obchodní a smluvní podmínky.

Svoz z naší strany je zdarma, hradíte pouze dopravu zpět 150 Kč.
Zařízení prosím kvalitně zabalte, ideálně v originální krabici, za poškození zásilky při přepravě neneseme odpovědnost.
Po odeslání formuláře Vás budeme co nejdříve kontaktovat.
 model MacBooku*

* povinná pole
 
foto poškození (pokud máte)

Objednávka není závazná a lze ji kdykoliv zrušit.

Tekutinou poškozený MacBook? Ztracené naděje? Ano, opravíme i toto!

Pokud jste hledali servis MacBooku poškozeného tekutinou, pravděpodobně jste narazili na spoustu servisů, které nabízejí čištění základní desky, a nejspíš to vůbec nezabralo, tak jste se rozhodli že je asi konec. Pokud jste navštívili Apple Store nebo autorizovaný servis, bylo vám pravděpodobně řečeno, abyste si koupili nový počítač nebo Vám řekli, že by to stálo cca 15-20 tisíc korun. Toto nemusí být pravda! Váš MacBook zvládneme opravit za mnohem nižší cenu.

Diagnostika a odhad opravy zdarma!

Věříme, že byste neměli platit, abyste zjistili, co je špatně s vaším zařízením, než se rozhodnete ho opravit. My diagnostikujeme váš stroj a poskytneme vám odhad opravy, zatímco u nás čekáte.

Za naší prací si stojíme! 1 rok omezená záruka na všechny práce, které provádíme.

Nabízíme 1 rok záruky na všechny opravy MacBooku, které provádíme. Stojíme si za naší prací. Pokud něco není správně, vyřešíme to.

Stačí kliknout na Odeslat objednávku, zahrnout vaše údaje do krabice s počítačem a my se postaráme o zbytek.

Nepotřebujeme nabíječku. Neposílejte laptop ve Vaší oblíbené krabici, kterou byste rádi obdrželi zpět. Negarantujeme stejné krabice odesílané s určitými stroji.