13. 7.2015

Kreativní Apple uživatelé :)

Co s poškozeným nabíjecím kabelem od Applu a jak předejít jeho zničení?

 

Často se nás ptáte, zda lze polámaný kabel od adaptéru k přístrojům Apple ještě opravit. Bohužel to není možné. Poškozený kabel se nedoporučuje jakýmkoliv způsobem opravovat. Navíc jsou nabíjecí kabely v tomto stavu již nebezpečné a používáním můžete poškodit samotné zařízení, tzv. ho “odpálit”.

Na různých diskuzních fórech se můžete dočíst, že společnost Apple vydala kabely nekvalitní a teď na to lidé doplácejí. Internetem koluje i spousta vtipů o kabelech jablečných přístrojů.

Jak předejít tomu, co vidíte na fotkách?

Když budete na kabelu vytvářek různé kreativní mašličky, uzlíky či klubíčka, je to špatně. Snažte se kabel nelámat.

Třeba na konci každého adaptéru určeného pro MacBooky (Pro, Air, Retina) naleznete dva plastové výklopné háčky na které se dá napájecí kabel bezpečně navinout. Takže “neházet” adaptér do brašny jen tak, nepřejíždět kabely židlí a vyhnout se styku napájecího kabelu s bytostmi, které mají ostré zuby nebo nadbytek fantazie – psi, kočky, děti…. :o)

 

A jestli máte zrovna kabel od iPhonu nebo iPadu na dvě části, zastavte se u nás. Pokud uvažujete, že dáte své zařízení do servisu, ať už to bude upgrade a nebo zařízení po zásahu tekutinou, a oprava bude naceněna nad 5 000 Kč,  dáme vám na nový originální adaptér Apple lighting  slevu 50 %. Nabíjecí kabel vás tak vyjde na 220 Kč!!!

Akce potrvá do konce srpna 2015.

 

 

 

nab16Xri6dv6nab08nab13repairing-apple-magsafe04F7MAWAGFZWXP08R.MEDIUM05